úterý 11. července 2017

... sklízím ...

ráda bych napsala, že jsem i zasela, ale jenom jsem na jaře přesadila vzrostlé sazeničky do truhlíku ;-)  ...... na levandulové tvoření, které vidím na jiných blozích to sice není, ale na pár fotek a kytičku do vázy to je a z toho mám obrovskou radost :-) ...
... přeji krásné úterý ...

Danka

10 komentářů:

 1. Taky jsem měla kdysi levanduli jenom ve velkém květináči. To ještě nebyla tak moc u nás v zahrádkách vidět. Krásně se Ti urodila. Ve váze Ti pěkně uschne a třeba i na voňavý polštářek nebo srdéčko pak bude.
  Měj hezký den. Tady u nás je šedivo, silnice je mokrá. Ale velké mokré nadělení to zase až tak nebylo.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ona voněla jenom v truhlíku, po ostříhání, jakoby vůně vyprchala. Ve váze jí to bude slušet celý rok ;-) U nás je taky šedivo a prší. I tak hezký den Hani, D.

   Vymazat
 2. Pěkná sklizeň. Úplně málo jí nemáš a narostla ti s pěkně dlouhými stonky. My máme levanduli na zahrádce na chalupě - letos jen jednu, druhá nepřežila zimu. A mám letos květy s krátkými stonky, takže to bude jen do malé vázičky. Zatím suším dva svazečky ve stínu zádveří...
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Stáni. Já jsem pro letošek spokojená, ještě něco tam je, ale asi to nechám čmelákům, kteří k nám chodí :-) Hezký podvečer, D.

   Vymazat
 3. Levadnule je proste dokonala, i u vas na balkone:-). M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je. Asi ji příště vezmu do více truhlíků ;-) D.

   Vymazat
 4. Krásně ti narosla a té parády co z ní ještě budeš mít. Měj se, Kája.

  OdpovědětVymazat