sobota 2. července 2016

... pololetí ...

nové pololetí si žádalo změny na zdi s kalendáři. Vyměnila jsem půlroční přehled a přidala ještě dvě letní pohlednice z kolekce MI LU JU (soutěž o samolepky a blok ze stejné kolekce stále probíhá, více informací tady) ...
... když nové obrázky tak i nové waschi pásky, objednávala jsem tady. Původně jsem chtěla neónové, protože jsem dostala krásně lehce neónově zabalený balíček, s lehce neónovým obsahem a letošní léto si bez těchto barev nedovedu představit ...... ale nakonec jsem vybrala decentnější a myslím, že se k nám domů hodí více. Přišly zabalené jako v bavlnce i s malým poděkováním - provázkem v krásných pastelových barvách :-) ...... do obýváku jsem k nekonečnému kalendáři přidala list kalendáře, který budu každý měsíc měnit. Okoukáno u Marcelky na blogu Nordic Passion.
... hezký den ...

2 komentáře:

  1. Dani, dekuji za zminku:-), ja jeste na cervencovy neprehodila:-). Ty washi pasky jdou nadherne, krasne pastelove barvicky. Take vzdy obdivuji baleni, obe byla dokonala:-). Pekny den. M.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :-) já jsem si zase vytiskla i ten červen, ale nestihla jsem ho přilepit :-) A ty balení, někdy je až škoda je rozbalovat :-) D.

      Vymazat