čtvrtek 3. srpna 2017

... léto ...

včera dopoledne jsem se zaposlouchala do zvuků léta, které mám ráda. Slyšela jsem cvrčky v trávě - ano, i u nás na sídlišti je slyšíme ;-). Pak přijelo auto a z něj, z rádia hrála letní pohodovka a mě to vrátilo někam do dětství, když jsme jezdívali s našimi na přehradu. Chybělo mi jenom šplouchání vody. Bylo to fajn :-). Aktuální fotku vody nemám, za to mám vyfocenou mou dnešní snídani :-). Jak já se na tohle těšila! Po té skoro dvou týdenní rohlíkové dietě je to balzám ...


... teď ještě to kafíčko se zmrzlinou ;-) ...


... každý horký den si říkám, že jsme ta vedra přežili, další den za námi a těším se na večerní/ noční ochlazení a s napětím sleduji předpověď, kdy tohle skončí. Zatím to vypadá, že neskončí a dnešní noc mám pocit, že jsem jenom ležela a koukala. Teploty do 25°C jsou pro mě ideální a do 30°C si říkám, že to je v pohodě, protože je léto. To ostatní je strašné! :-) Děsně mi chybí jaro. Přeskočili jsme zase ze zimy rovnou do léta :-( ...

... i tak nám všem přeji, ať ten další horký den máme co nejkrásnější ;-) ...

Danka 16 komentářů:

 1. Dani,tak to si tedy tu vysnenou snidani konecne dobre vychutnej;.
  S tím vedrem to máme stejně,ale až přijde zima,budeme vzpomínat rádi.A léto je přece jen takovou chviličku...Ať už je ti jen dobře a ty letní dny si vychutnej;).H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Hani :-) Určitě budeme vzpomínat, to je jasné :-) vždycky když je něčeho moc, tak brbláme :-D Hezké dny D.

   Vymazat
 2. Snídani máš tedy výbornou!
  No, máme léto jak se patří. Jsem teplomilný člověk. Zatím mne ta vedra až tak nevadí, ale je fakt, že jsem sice venku, ale pod pergolou ve stínu.
  Měj se ! Hlavně, že je Ti už dobře.
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, byla výborná. V těchhle vedrech vždycky začnu řešit, že by to chtělo malou zahrádku s velkými stromy, ať se můžu schovat do stínu :-) Krásný večer Hani, D.

   Vymazat
 3. Chápu, jak jsi po takové pauze musela lacnit po pořádné snídani ��, hezké odpoledne. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavně to ovoce, to mi chybělo :-) Hezký večer D.

   Vymazat
 4. Dani, je super, že už je ti dobře, ať si můžeš užívat tyhle dobrůtky. Takovou snídani bych taky brala ;-) K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se těším na tu zítřejší. Měj se krásně Karli, D.

   Vymazat
 5. Věřím, že po rohlíkové dietě takováhle parádní snídaně chutnala. Já to současné vedro taky blbě snáším, ještěže jsem aspoň v úterý a ve středu byla doma (brala jsem si na svůj kašel sick days), protože v kanceláři jsem i dneska měla 30°(a to sprchlo) - doma jsme měli "jen" 28°. Za ideální léto považuji teploty kolem těch 25° jako ty...
  Hezký večer a dobrou chuť k další snídani ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chutnala a moc, ta dnešní taky :-). Doma je určitě lépe než v kanceláři, i když teplotně skoro žádný rozdíl :-) Doufám, že ATB zabrala a už je ti lépe. Hezký den D.

   Vymazat
 6. Přeji brzké ochlazení a přežití horkých dnů.
  Parádní snídaně :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tý jo, umíš si to užívat a to je dobře, však po tý dietě už si tělo říká o něco lepšího :-). vedra jsou úmorná, ale furt si říkám, že to klétu patří a spíš se nětěšim na to co má přijít, Kája.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na to po létě se taky netěším. Krásné dny D.

   Vymazat
 8. Snídaně vypadá báječně, jistě po té dietě výtečně chutnala :)

  OdpovědětVymazat