čtvrtek 13. dubna 2017

... na foťák ...

konečně jsem ušila nový obal na foťák. Chystala jsme se k tomu asi půl roku ...


... nechtěla jsem klasickou brašnu. Foťák mívám většinou v kabelce, nebo batohu a nápad s pytlíčkem, se šňůrkou na stažení se mi moc líbil. Je takový netradiční a hlavně jsem byla schopna sama ho zrealizovat. Našla jsem ho v sekci modních doplňků pro fotoaparáty Olympus ...
... krásný zelený čtvrtek! ...

Danka

17 komentářů:

 1. No, ten je parádní, jsi moc šikovná!
  Hezké dny přeji, Klárka.

  OdpovědětVymazat
 2. Dani,skvělý nápad...že bych taky pro svého mazla ušila konečně důstojný obal,jako náhradu neskladné brašny?...Moc šikovné ruce máš...H.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty brašny jsou určitě praktické, ale kdo to má tahat, že? :-)) Děkuji Hani, hezké dny D.

   Vymazat
 3. Ty jsi ale Danko šikula a moc pěkná látka na něm.Hezkej zelenej čtvrtek přeji.H.♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Hani :-) Tobě taky hezký zelený čtvrtek. D.

   Vymazat
 4. No, tak to je pecka, velká pochvala. Foťák často nosím také v kabelce a mám strach, abych ho nepoškrábala o klíče od domu v jedné přihrádce, nebo o klíče od auta a jiné věci v druhé přihrádce. Stále se snažím ho opatrně ukládat, ale tento obal je skladný a rychle se z něj foťák vyndá. Dani, jsi šikulka.
  Hezké Velikonoce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Dáši. Jako obal jsem používala malou ušitou tašku, ale ta má dlouhé ucho a to mi pořád překáželo :-) Hezké Velikonoce D.

   Vymazat
 5. Uzasny napad a nadherna latka, pekny den, Dani. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Marci. Látka opravdu půl roku čekala. Krásný den D.

   Vymazat
 6. Hezký vzorek látky. Já mám foťák malý, skladný, takže v kabelce (kterou nám naopak obří) pro něj najdu bezpečné místo. A na výletech ho nosíme v kapse - buď manžel nebo já.
  Hezký večer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem měla obal i na menší foťák, taky do kabelky. Ten mi taky vešel do kapsy, ale tam už bez obalu :-) Tady ten není velký, ale do kapsy už ho nedám, objektiv zabírá trochu místa. Děkuji Stáni, hezký večer D.

   Vymazat
 7. Danko, tak to je skvělý nápad, jsi šikovná :)

  OdpovědětVymazat
 8. Je to super nápad, Dani, my máme klasickou brašnu a upřímně... použili jsme ji tak maximálně 2x, protože je zbytečně velká. K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Kájo. Já používám vždycky něco skladného, co vleze do jiné tašky ;-) D.

   Vymazat
 9. Ahojte, já mám tedy také velikou radost z toho, že jste si pořídila nový fotoaparát... I já bych už si chtěla nějaký ten foťák pořídit, ale stále bádám a tápu, kde bych si ho mohla pořídit... Docela dost fajn foťáky za fajn ceny mají zde , ale je to bez záruky... Tak proto se stále rozhoduji :)

  OdpovědětVymazat