čtvrtek 4. října 2018

... stromečky a hříbečky ...

zase jsem viděla krásnou látku, zase jsem ji koupila (půl metru) a zase máme nový polštář ...... vůbec netuším se všemi těmi polštáři budu dělat. Za poslední roky jich je tolik, že už je nemám kam dávat. Ale nemůžu si pomoct ...


... chybí mi šití a hlavně pletení. Pořád pokukuji po vlnách, přízích i látkách, přemýšlím, co bych upletla nebo ušila. Na nic z toho nemám sílu, tak to kompenzuji aspoň takto ...


... trochu nedělního sluníčka u nás ...... a obývák z trochu jiného úhlu ...... přeji krásný den ...

Danka 

14 komentářů:

 1. Ta látka je moc pěkná a polštářek z ní vypadá moc hezky.Z každého úhlu je ve vašem obýváku příjemně.
  Měj hezký den!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 2. Danka,
  krásny vankúšik, aj látka. Škoda, mne zas nemá kto ušiť nové vankúše a táák by som ich potrebovala :-) áte nejaký overený návod ako na ne? Vopred ďakujem.
  Majte sa krásne,
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aďko, přemýšlím, jak to popsat. Zkuste kouknout na tenhle postup, https://usitoslaskou.webnode.cz/products/univerzalni-navod-na-polstarky-tentokrat-jarne-/ Já ho nemám udělaný a nevím, jestli se k tomu v dohledné době dostanu. Většinou koupím půl metru látky, nastříhám tak, aby bylo na zahnutí - viz poslední foto tady http://triplusjedna.blogspot.com/2018/03/jarni-polstare.html, začistím, zahnu atd. Bez fotek to opravdu neumím popsat, tak jsem snad pomohla aspoň tahle. Hezké dny D.

   Vymazat
 3. Za par kacek spousta radosti, vid? Tak proc ne:-). Je moc pekny. M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, naštěstí to je opravdu za pár kaček :-)) Děkuji Marci, hezké dny D.

   Vymazat
 4. Vidím Danko, že je to všude stejný ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 5. Hezký polštářek a pěkně zapadl mezi ostatní. To máš jen povlaky a převlékáš nebo celé polštářky? Já mám v obýváku polštářky dva - jeden je po tátovi, nechala jsem si ho jako vzpomínku. Na druhý mám dva povlaky s fotkami z dovolené (dávala jsem to jako dárek manželovi k Vánocům)a ty pravidelně střídám. V tomhle nejsem vůbec kreativní ;-).
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen povlaky, polštáře bych v našem bytě neměla kam dát, i s těch povlaků je moc moc :-)) Já si zase nemůžu pomoct :-)) Hezký den D.

   Vymazat
 6. Parádní, snad si je nakreslím :o), pokud najdu čas.
  Hezký víkend. J.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Látka by byla rychlejší ;-) Hezký víkend Jani, D.

   Vymazat
 7. Ha, polštářová úchylka. Znám, také mám :)

  OdpovědětVymazat