pátek 27. ledna 2017

... budu ladit ...

před nedělním výletem jsem ZASE řešila, které si obuji boty. Takový problém mívám hodně často. Když jdu do města, nechci jít ve sportovním oblečení a když jdu na hory, chci mít oblečení vhodné pro tuto aktivitu ...


... moje zimní boty na hory jsou bílé. Když je hodně čerstvého sněhu, je všechno v pořádku. Problém nastává v momentě, kdy sníh začíná tát. Ve městě se mění v břečku a na horách, v našem případě, když se procházíme po louce a poli, ve směs bláta se sněhem. Bílé boty jsem si nechtěla zničit a v kozačkách přece nepojedu. Obula jsem si kotníkové boty, které nejsou zimní. Naštěstí mi v nich zima nebyla, ale sníh na kopci netál a já jsem měla problém v tom sněhu chodit. Manžel mi musel ušlapávat cestičku :-)) ...... hned v pondělí jsem se rozhodla zajít si koupit takové boty, ve kterých bych mohla i do sněhu i do břečky a mám. Dokonce mi tak ladí se zbytkem oblečení, že kdybych si tohle představovala, určitě bych nic takového nesehnala ...... přeji vám všem krásný ladící den ;-) ...

Danka

8 komentářů:

 1. Parada, at se ti v nich, Dani, hezky slape:-). M.

  OdpovědětVymazat
 2. Danuško, tak to sis vybrala parádní nové botičky, krásně ladí s čapkou i bundou! To ti to bude ale slušet! :-)
  Já mám zimní boty na hory taktéž bílé, nevím, proč jsem při jejich nákupu nemyslela trochu víc prakticky, protože když začne sníh tát, mám je taky jak čunče :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když ty bílé boty byly tááák boží, mají i kožíšek nahoře :-))) Jen od té doby co je mám toho sněhu moc nebylo, více toho bláta. Ale zase dlouho vydrží :-))) Luci, děkuji a měj se krásně D.

   Vymazat
 3. Krásně ti to Dani ladí....pěkné dny přeji a abys to vše ještě užila.....♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Hani. Užít si to mám v plánu v nejbližší době, tak jenom aby to klaplo ... Měj se hezky D.

   Vymazat
 4. Ať se ti v botech dobře šlape po kopcích a loukách. Já teď nutně potřebuju městské boty ke kalhotám a zjišťuji, že koncem ledna už je houby výběr (a nechce se mi dát přes tisícovku za něco, co se mi nelíbí). Jneže moje současné boty začínají mít díry na obou špičkách... No budu ještě shánět (a nebo začnu chodit do práce v trekovkách ;-))
  Hezký večer

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Stáni :-)) Tisícovku za něco, co se ti nelíbí určitě nedávej a když bude nejhůře i trekovky přijdou vhod :-) Měj se hezky D.

   Vymazat