pátek 1. ledna 2021

... PF 2021 ...

 ... po tomto zvláštním roce přeji všem do roku 2021 hlavně hodně zdraví, štěstí a klidu ... 


Danka s Bertíkem a s celou rodinou 

8 komentářů:

 1. Štastny a zdravy Novy rok.
  Vlasta

  OdpovědětVymazat
 2. Šťastní nový rok ve zdraví !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 3. Danko, krásný nový rok i vám. Ať je aspoň o chloupek lepší než ten přechozí.

  OdpovědětVymazat
 4. Dani, dekujeme, napodobne, at je dobre. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Jé, tak z Vašich fotek to vypadá na opravdu velmi klidné a pohodové Vánoce. Na ty já si asi budu muset ještě počkat. Každoročně je totiž slavíme s rodiči na Šumavě. Přítel měl letos auto v opravně, já byla ještě 23. v práci a 24. jsme se ještě jeli testovat na Covid. No nakonec to vše vyšlo a přijeli jsme včas na slavnostní večeři. Alespoň dárky jsem měla vyřešené včas. Například tatínkovi jsem koupila krásný obal na mobil. Moc se mu líbil. Pro maminku jsem měla krásný kosmetický set.

  OdpovědětVymazat
 6. Je pravda, že s tou koronou je to fakt horší a horší. Já jsem byl nemocný minulý týden a bylo to tedy fakt strašné. Ještě že mi před rokem známý doporučil podívat se na designové krby na googlu, ty mi asi zachránily psychiku. Koupil jsem a teďka se mi to fakt vyplatilo. Neměl jsem co dělat, tak jsem si v klidu sednul ke krbu s vínečkem a četl si knížku. Bezva

  OdpovědětVymazat
 7. Našel jsem Mr. Pedro na blogu od někoho, kdo ho doporučuje každému, kdo hledá půjčku. Byl jsem tak nadšený a motivovaný být v této pozici finanční svobody, protože moje rodina hladověla, oslovil jsem pana Mr. Pedro v žádosti, kterou jsem mu řekl, můj životní příběh o finanční situaci, pošle mi formulář žádosti, abych vyplnil své údaje, což jsem udělal, poté, co mi poslal smlouvu o půjčce, předal jsem ji svému právníkovi k vyřízení podívejte se a poraďte mi jak dál. Podepsal jsem smlouvu o půjčce poté, co byla moje půjčka schválena před několika hodinami, banka mě kontaktuje ohledně převodu prostředků a poplatků, které musím uhradit na přepážce banky. bylo velmi příjemné pracovat s panem Pedrem a velmi mu děkuji za pomoc, kterou mi poskytl a která opravdu pomohla mé rodině hladovět. Kontaktujte prosím Mr. Pedro na e-mailu: pedroloanss@gmail.com, protože je vždy zaneprázdněn, ale mají s ním také dalšího profesionálního spoluhráče.

  OdpovědětVymazat