úterý 2. června 2020

... v květnu ...

mám květen ráda a řekla bych, že ten letošní obzvlášť, hlavně proto, že se náš život začal vracet do normálu. Ještě to sice úplně 100% není , ale je to na dobré cestě ...... pro mě byl tento květen zatím nejlepší měsíc tohoto roku. Byl víc usměvavý, více nadechnutelný, více setkávací, více barevnější atd. atd. ...... a taky jsem měla ty narozeniny, proto fota květin (jinde mi nevešly) ;-) ...... jediné co bych nemusela je každodenní vaření a každodenní kňourání v domácí škole, proč to či ono musím dělat a přepočítávání kolik toho ještě zbývá - to bylo vyčerpávající. Ale když nic jiného člověku nezbývá, tak zvládne i toto a v podstatě tohle byly úsměvné prkotiny, na které myslím budeme jednou vzpomínat ...


... tak nám všem přeji, aby ty následující měsíce byly už jenom nej ...

Danka

10 komentářů:

 1. Milá Danko, tak jsem sice definitivně asi poslední gratulanty, ale o to upřímněji ti chci popřát k té tvé dvacetpětce nadvakrát.
  Buď hlavně zdravá a spokojená a s tebou ta tvohe početná mužská ochranka. Chci ti poděkovat za možnost uz pár let nakukovat k tobě a být tak tichou návštěvou. Ať jsou tvoje dny jenom šťastné a zalité sluncem, jako ten dnešní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc Hani děkuji. Kéž by ten život fungoval jenom na těch krásných dnech, že? Měj se hezky, D.

   Vymazat
 2. Danko, ty jsi nějak změnila desing blogu, že? Jinak kytičky jsi dostala krásné - jedna je hezčí než druhá.
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kytičky jsou nádherné, ještě pořád i po týdnu drží. Blog je skoro zpátky, aspoň v podobném designu...

   Vymazat
 3. Vidím, že jsi změnila vzhled blogu . Změna je život :-). A dárkové květiny máš krásné, jedna víc než druhá to u vás v bytě zdobí.
  Hezký den, Danko!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, já jsme ani nechtěla, ale odklikla jsem co jsem neměla a bylo to. Vzhled blogu skoro vrácen. Děkuji a měj se hezky, D.

   Vymazat
 4. Dani, krasne kyticky a urcite i krasne narozeniny. M.

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné květinky :) V květnu jsem se vracela do práce po dvou měsících, byli jsme na prodlouženém víkendu v Českém Švýcarsku, takže za mě taky top měsíc :)

  OdpovědětVymazat