sobota 6. července 2019

... odmlka ...

všechny po delší odmlce moc zdravím. Je způsobená nejen vedry minulých dnů, ale taky přestavbou obýváku, který se už naštěstí rýsuje a až na pár detailů, které se odkládají na "po prázdninách" - budu doufat, že po těch letošních, protože víme, jak to s takovými nedodělky dopadá, je obývák skoro hotový - fotky budou snad v příštím příspěvku ...... jinak se máme hezky letně. Léto si užíváme jak to jenom jde. Jsme hodně u vody, občas nějaký ten Aperol, nanuk nebo zmrzlina - to denně, někdy i s kafíčkem. Výlety a jiná dobrodružství nás teprve čekají. Co více si přát ;-) ...


... všem přeji krásné prázdninové dny, hodně sluníčka (teploty tak akorát, max. do 25°C), něco deště, skvělé výlety a nová dobrodružství ...

Danka

PS: a taky nepíšu proto, že nemám svůj noťásek, který se po pěti letech odporoučel někdy na jaře a mám půjčený stařičký notebook, který mi dává najevo, že už opravdu pracoval hodně a to mi vkládání příspěvků stěžuje asi nejvíc :-( ...

14 komentářů:

 1. Danko, jsem ráda, že jsi po delší době zas přidala příspěvek a že si užíváte léta. Držím palce na dokončení obýváku (my se na ni taky chystáme, ale ještě jsme se nedostali ani do fáze konkrétních plánů).
  Pěkné letní dny (a jak píšeš - s teplotou do 25°, pak už je to spíš trápení - apsoň tedy pro mne).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Stáňo. Plán jsem spřádala asi dva roky, možná i déle ... teď už to jenom doladit. Pro mě jsou ta vedra taky trápení, hlavně ve městě - jsem v nějakém přežívacím modu.. krásné dny D.

   Vymazat
 2. Danko, tak na fotky přestavěného obýváku se moc těším .-) Ta levandule na fotce je určitě tvoje levandule z truhlíku na balkóně, že? Krásně kvete. měj se moc fajn, Ivana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se už těším Ivanko :-) Ano, ta levandule je v truhlíku na balkoně a dokonce přečkala i zimu, uvidíme jak se ji bude dařit dál. Krásné léto, zatím bez našeho setkání. Myslím na to, ale nezvládám časově. D.

   Vymazat
 3. Danka,
  teším sa, že ste späť :-) Leto si treba užiť, tak vám prajem veľa krásnych a nezabudnuteľných zážitkov.
  Na novú obývačku som už zvedavá. Ja by som chcela vymaľovať obývačku s kuchyňou, tak náď na to niekoho nájdem, lebo ja maľovať neviem.
  Pekné letné dni,pá
  A.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je milé Aďko. Děkujeme. Už jsem malovala dvakrát, jednu stěnu a pak celý malý pokoj, ale na obývák si netroufám, hlavně strop by mě asi odrovnal :-( Krásné prázdninové dny D.

   Vymazat
 4. Tak to je dobře, že si léto užíváte. Na změnu v obýváku se těším.
  Měj se hezky!
  Hanka

  OdpovědětVymazat
 5. Dani, uzivejte, jak to v lete ma byt a vy to, koukam, umite:-). Na obyvak se tesim:-). M.

  OdpovědětVymazat
 6. Dani, tak ať se přestavba povede a dotáhne do zdárného konce. Ty dokončovačky jsou nejhorší. Obdivuji ty Tvé kávičky a ještě zmrzlinka. Mńam.
  Užívej léta. D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už týden ty dokončovačky čekají :-(( Káva se zmrzlinou je úplně nejvíc, klidně si ji dám i v zimě. Hezké dny Dášo, D.

   Vymazat
 7. Dani, moc se těším na fotky nového obýváku, doufám, že se i přes problémy s notebookem brzy podělíš ;-) H.

  OdpovědětVymazat